Arlşv -Ekim 2021

Gördünüz Yerde Şaşıracaksanız!

Bu aksesuarları, ayakkabıları, elbiseleri ve çantaları, nerede görmüş olursanız olun çok şaşıracaksınız. Şaşırmayıp sahip olmak istersenizde üzerine pek bir şey söylememiz mümkün olmaz.

1. Topuklu Bot

Eğer at çiftliğine gidecekseniz ve hayvanlarla özel bağlar kurmak istiyorsanız bu botları düşünebilirsiniz.

Topuklu bot

2. Piercing

Özellikle gençlerin yeni sevdası olan piercing modelleri arasından sizler için harika bir tasarım bulduk. Tarzını değiştirmek istiyorsanız bu piercing modeli tam size göre

3. Bel çantası

Bu çanta tasarımı hayatınızı değiştircek. Eğer kilonuzdan memnun değilseniz ve bir göbek hayali kuruyorsanız bu çanta ile hem eşyalarınızı taşıyıp hemde hayallerinize bir adım atabilirsiniz. Sarkık, tüylü veya kıllı modeller sizler için derlendi.

4. Küpe ve Yüzük

Akıllara durgunluk getiren bu iki tasarım sahip olabileceğiniz en güzel küpe ve yüzük. Eğer bu küpe ve yüzüğü takacak olursanız bir bakanın bir daha bakacağının garantisini verebilirim.

5. Kedi Bikinisi

Hayvan sahipleri için eklediğimiz bu ürün kediniz ile denize gidecekseniz muhakkak almanız gereken parçalardır. Kedinizin tüm dişiliğini gözler önüne seren bu bikini gerçekten kedinizin tüm güzelliğini ortaya çıkaracak.

Bikini

6. Çok Amaçlı Ev Terliği

İşte hepimiz yıllardır beklediği harika tasarım ürünlerinden olan çok amaçlı ev terliği. Terliğiniz ayağınızdayken etrafınız hep temiz olacak.

7. Çanta

Tasarım harikası bu çanta ile her zaman ve her yerde inek sağma pratiği yapabilirsiniz.

Çanta

8. Lezzetli Gelinlik

Gördüğünüz çift dünyanın en pizza sever çifti. Sizde sevdiğiniz yemeği gelinlik modelinizde tercih ederek bu özel gününüzde karnınızı acıktırmasına izin verebilirsiniz.

9. Tuvalet Terliği

Bir çoğumuzun korkulu rüyası olan, tuvalet kağıdı veya ıslat mendilin bittiğini fark etmeden tuvalete oturmuş olmamızdır. İsveçli bilim adamları buna bile çözüm bularak işte bu tuvalet terliklerini tasarladılar.

10. Bebek Tulumu

Tüm ebeveynleri sevindirecek bu tulum, yerinde durmadan emekleyen çocuklarınıza giydirmekten keyif alacanız bir parça. Çocuğunuzu giydirin ve yere bırakın olacaklar hepimizi şaşırtacak.

BONUS

Corona virüsün etkisin, son yıllarda tüm insanların giyim tarzına maskeyi eklemiş durumda. Dayak yeme garantili bu maske ile insanları şaşırtmaya ne dersiniz.

Anlamlı Çift Dövmeleri

21. yüzyılın en sevilen vücut aksesuarı olarak tanımlaya bileceğimiz dövme sanatı, çiftlerinde birbirlerine sevgisini göstermek için başvurduğu bir yoldur. Sevdiğiniz insana olan sevginizi ve bağlılığınızı ifade etmek için çift dövmeleri yaptırabilirsiniz. Bu dövmeler, benzersiz bir görünüm elde etmenize ve diğer partnerinizle bağınızı güçlendirmenize yardımcı olur.

Çift dövmesi

1. Kaderin Kırmızı İpi, Japon Efsanesi

Kaderin kırmızı ipi, Uzak Doğu inançları ve mitolojilerinde geçen bir imgedir. İlgili efsaneye göre tanrılar birbirinin kısmeti olan kişilerin ayak bileklerini kırmızı bir iplikle bağlar, kişi eninde sonunda kısmeti olan ve bu kırmızı iplikle bağlı olduğu şahısla evlenir. Japon efsanesinde çiftler serçe parmaklarından bağlanmıştır.

Kaderin kırmızı ipi

2. Çapa Dövmesi

Çapa dövmesi umut, kurtuluş, soğukkanlılık, sakinlik ve kararlılığı temsil eder. Çapa sembolü denizciler için genel olarak kuvvet sembolüdür fakat çiftler bağlılıklarını ve kararlılıklarını temsil etmek için yaptırıyor.

Çapa dövmesi

3. Güneş ve Ay Dövmesi

Güneş ve ay dövmeleri, tamamen farklı kişiliklere sahip çiftler için mükemmel seçimler arasındadır. Ay sakin, karanlık ve soğuğu temsil ederken güneş enerji, ışık ve ısı anlamına gelir. Birbirini farklılıkları tamamlayan ve bütün olan çiftlerin eğerlendirmesi gereken seçenekler arasındadır.

Güneş ve ay dövmesi

4. Kırlangıç Dövmesi

Sevdiği insanla uzak mesafe ilişkisi sürdüren çiftler için ideal bir çift dövme seçimidir. Kırlangıç dövmeleri, uzun mesafeli ilişkilerin mücadelelerini temsil ediyor. Uzun mesafeli bir ilişki içindeyseniz, bu dövme gerçek aşkınızdan ne kadar uzakta olursanız olun, her zaman yakın olacağınızı hatırlatmaya ve yakında buluşacağınıza dair umudu temsil eder.

Kırlangıç Dövmesi

5. Origami Kuşlar Dövmesi, Uzak Doğu Kültürü

Japonya kültüründen ortaya çıkan origami kuş çizimleri son dönemlerde sık kullanılan dövmelerdir. Origami kuşları dövmeleri, barışı ve mutluluk anlamına gelir. Başka bir kültür olan kore kültürü bu dövmeyi saflığın ve uzun ömürlülüğün bir temsili olarak görüyor. Origami kuşlar çift dövmesi ilişkinizdeki huzuru, mutluluğu ve saflığı sembolize eder.

Origami kuşlar dövmesi

Sevgiliniz veya eşinizle, çift dövmesi yaptırmak istiyorsunuz ama bunlar size fazla anlamlı gelmiyor mu?
O zaman, ortak sevginiz şeyleri, sevdiğini bir fotoğrafınız gibi ilişkinize dair bir kaç şey söyleyerek. Dövme tasarımcılarından aşkınızı sembolize edecek tasarım dövme sipariş verebilirsiniz.


/* ]]> */